„Daj się poznać” – 63. uczestnik

Nie ma chyba w Polsce człowieka czytającego blogi „z branży”, który nie słyszałby o konkursie Maćka Aniserowicza „Daj się poznać”. Dla tych, którzy jednak nie słyszeli 😉 krótkie wprowadzenie: w okresie od 1 sierpnia do 15 listopada należy prowadzić projekt open-source wraz z blogiem na temat jego powstawania. Ma to rozruszać się polską techniczną blogosferę i pierwsze tego efekty zdążyłem zauważyć w ciągu ostatnich 2 tygodni. Osobiście traktuję udział w konkursie jako motywację do rozpoczęcia pewnego projektu, który od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie. Jeżeli dodatkowo podszkolę się w paru technologiach (XNA + jakiś ORM) – będzie super. Jeszcze fajniej, jeżeli przy okazji uda się zdobyć jedną z nagród, których jest naprawdę sporo.

Projekt nosi tytuł: Theme Festival, konkrety nieco później, gdyż priorytety mam na razie inne. Całe szczęście Maciek wprowadził do regulaminu konkursu możliwą do wykorzystania przerwę w blogowaniu i pracy nad aplikacją, z której korzystam od razu ze względu na końcową fazę powstawania mojej pracy magisterskiej.

Stay tuned, bloga nie porzuciłem, podczas pracy nad magisterką pojawiło się parę ciekawych zagadnień, prace nad Theme Festival też mam nadzieję przyniosą kilka interesujących postów.

PS. Link do źródeł projektu (assembla): http://subversion.assembla.com/svn/themefestival/

No i twitter: http://twitter.com/cz0per

Be Sociable, Share!
czoper opublikowano dnia 2010-8-17 Kategoria: Daj się poznać, Theme Festival | Tagi:

Odpowiedzi: 2 Zostaw komentarz

 1. #2admin @ 2010-8-22 11:34

  Dzięki 🙂
  Tak, mam nadzieję do końcowego terminu konkursu przynajmniej jako-tako działający prototyp gry, który potem będzie można rozwijać.

  A z Maćkiem kiedyś przez kilka miesięcy pracowałem w Centertelu, więc znamy się „w realu” 😉

 2. #1Michniewicz @ 2010-8-22 01:34

  Powodzenia! Czy to będzie gra?

  Ten koleś startował w Imagine Cup – już nie startuje, ale pisze o tym konkursie. Wystawił nam na blogu bardzo dobrą recenzję za ubiegłoroczną prezentację finałową 🙂

Zostaw odpowiedź

(Ctrl + Enter)